Google'ın En İyi Uygulamaları - Ertürk Tasarım

  • 15/12/2015
  • Yorum yapılmamış

Mobil cihazların kullanım oranlarının tavan yaptığı günümüzde hergün birçok uygulama ile karşılaşır oluyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran birçok uygulama olduğu gibi hiçbirşeye yaramayan gereksiz birçok uygulamayıda uygulama mağazalarında görmek mümkün.

2015′i biritip 2016 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde Google’da uygulama mağazası olan Google Play üzerindeki uygulamların en iyilerine yer vermeye başladı. 2015 yılının en iyi Android uygulamalarına yer veren Google bakalım bizlere nasıl bir liste sunuyor?

2015 yılının en iyi Android oyunları listesi

Google en iyi oyunlar listesinde Candy Crush Soda’ya dikkat çekiyor. Listede ayrıca Minecraft: Story Mode ve Minyon Cenneti oyunları dikkat çekmekte. Empires and Allies tavsiye edilen oyunlar arasında listelenirken, Need for Speed: No Limits’de en popüler arasındaki oyunlar içerisinde görülüyor.

2015 yılının en iyi Android uygulamaları listesi

En iyi Android uygulamalarının listesine baktığımızda Microsft Word’ün en başta olduğunu görmek oldukça şaşırtıcı. Word’un yanında Skype’da listede bulunmakta. Twitch’ın ve Google Fotoğraflar uygulamasının ayrıca listede yer verildiğini de görmekteyiz.

Trabzon Web Grafik Tasarım